02.06.2020 ISPARTA KENT REHBERİ (2008 Yılından Beri Sektörün Öncüsü )

ISPARTA BULUT KIZ YURDU

Adres: Bahçelievler Mah. 108. Cadde No:59  Merkez/ISPARTA

Tel: 0506 617 63 53

http://www.bulutkizogrenci.com

“Huzur ve Güven Ortamındaki Sıcak Yuvanız”

Yurdumuz geleceğimizin Teminatı siz gençlerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunma bilinciyle hareket etmektedir.Yurdumuz Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı bir yurttur.Hiçbir vakıf, cemaat ve benzeri oluşumlarla kesinlikle ilişkisi yoktur.

Yurt işletmecisi aynı zamanda Asker Emeklisidir.

Siz değerli Öğrencilerimizin çalışma, dinlenme ve sosyal ihtiyaçlarını tümüyle karşılayan 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar. Tv izleme ve dinlenme odalarımızla tüm öğrencilerimizin bir arada televizyon izleyebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Gün Boyunca Sınırsız Çay Servisi: Sabah kahvaltısından başlayıp, gece 23:00 a kadar devam eden sınırsız çay servisimiz öğrencilerimizin hizmetindedir.

Özel Donanımlı Etüt Odası: (Çizim Masası, Kitaplık ve Çalışma Masası)

Sabah Kahvaltısı: Hafta içi 07:30 – 11:00 saatleri arasında hafta sonu ise 08:00 – 12:00 saatleri arasında kahvaltı için geniş bir zaman sunuyoruz.

Akşam yemeği: Usta aşçımız eşliğinde zengin menümüz ile ev yemekleri, 15:00 – 20:00 saatleri arasında geniş bir zaman dilimine yayılan akşam yemeği servisi, hem örgün öğretim öğrencilerimiz için hem de ikinci öğretim öğrencilerimizin yemeğe yetişme gibi bir sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz.

Ayrıca öğrencilerimiz; yurdumuzun bahçesinde ve lobisinde, kız arkadaşlarının ziyaretlerini kabul edebilirler. Bahçemizin yeşil ve huzurlu ortamından istedikleri zaman faydalanabilirler. Yurdumuzun öğrencileri için düzenlediği tanışma partisi, yılbaşı eğlencesi ve mezuniyet gecesi öğrencilerimiz için hoş, unutulmayacak faaliyetler arasındadır.”

Tam Donanımlı Güvenlik Kamerası Sistemi

Gün Boyu Sıcak Su

Kişiye Özel Şifreli İnternet

Yurda Şifreli Giriş Sistemi

Yangın Alarm Sistemi ve Dedektörleri

Yangın Acil Çıkış Kapıları ve Yangın Merdiveni

Hijyen Kurallarına Çok Önem Vermekteyiz. Hergün Ortak Alan Tuvalet, Banyo ve Düzenli Kat Temizliği Yapılmaktadır.”Burası Sizin Yeriniz Farkımızı Hissedin”

*9 Çeşit Açık Büfe  Kahvaltısı ve Zengin Menülü Akşam Yemeği

*Şehrin Her Bölgesine Kolay Ulaşım (Otobüs Durağı Yurdumuzun Önündedir )

*Her Katta No Frost Buzdolabı

*Bazalı Ortopedik Yataklar

*Ücretsiz Çamaşır Yıkama Hizmeti

*Her Katta 2 Adet Banyo

*Her Katta Doğalgaz ve Kombi

*Güvenlik Hizmetleri

*Etüt Salonu

*Sınırsız Çay Servisi 

*24 Saat Sıcak Su

*Otogar ve İYAŞ’a 100 Metre Mesafede

*Yurdumuz Önünde Otobüs Durağı Mevcuttur. 

ısparta bulut kız yurdu (14)ısparta bulut kız yurdu (16)ısparta kız yurdu bulut (2)ısparta bulut kız yurdu (4)ısparta bulut kız yurdu (5)ısparta kız yurdu bulut (3)ısparta bulut kız yurdu (12)ısparta bulut kız yurdu (2)IMG-20190607-WA0032ısparta bulut kız yurdu (11)ısparta bulut kız yurdu (1)ısparta bulut kız yurdu (15)ısparta bulut kız yurdu (17)ısparta bulut kız yurdu (18)ısparta bulut kız yurdu (6)ısparta bulut kız yurdu (1)ısparta bulut kız yurdu (2)ısparta bulut kız yurdu (3)ısparta bulut kız yurdu (6)ısparta bulut kız yurdu (7)ısparta bulut kız yurdu (9)ısparta kız yurdu bulut (4)ısparta kız yurdu bulut (6)ısparta bulut kız yurdu (3)ısparta bulut kız yurdu (5)ısparta bulut kız yurdu (10)ısparta kız yurdu bulut (5)ısparta kız yurdu bulut (7)ısparta bulut kız yurdu (13)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ