ISPARTA KENT REHBERİ

Keçiborlu Meslek Yüksek Okulu -2019
Süleyman Demirel Üniversitesi

Keçiborlu Meslek Yüksekokulu

32700 Keçiborlu / Isparta / TÜRKİYE

Telefon: +90 246 541 36 20

Faks: +90 246 541 36 10

2015 TABAN PUAN-KONTENJAN

keçiborlu myo taban

 

Keçiborlu Meslek Yüksekokulu 1994 yılında kurulmuş olup, bu yıldan beri ülkemizin bilimine, sanayi ve teknolojisine başarıyla hizmet sunmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimize teorik ve pratik anlamda bilgi, beceri ve deneyim kazandırarak başarılı birer eleman olarak yetişmelerini sağlamaktayız. Mezun ettiğimiz elemanların hem çalışmakta oldukları kurumlarında ve hem de kendi özel çalışma alanlarındaki başarıları bunun canlı kanıtları olmaktadır. Mezunlarımız aranan nitelikli elemanlar olarak Yüksekokulumuzun adını ülkemizin ve dünyanın her köşesinde duyurmaktadır.

Yüksekokulumuz, ülkemizin yüksek öğretimine, geçmişinden aldığı güvenle her geçen gün kendisini daha da yenileyip geliştirerek hizmet etmeye devam edecektir. Tüm öğrencileri, böyle bir akademik ortamı birlikte paylaşmaya ve ileri düzeyde bilgilendirmeye, böylece kendilerini geliştirmeye davet ediyoruz.

Yüksekokulumuz, Bilgisayar Programcılığı, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Elektronik Teknolojisi, İklimlendirme Teknolojisi, Makine, Otomotiv Teknolojisi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi olmak üzere toplam 8 programla Önlisans düzeyinde eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.

Okulumuz Keçiborlu ilçe merkezinde 14.300 m2 taşınmaz üzerine kurulu 6.000 m2 kapalı alanı mevcut olup, eğitim binası, idare binası, yemekhane, kafeterya, 3 atölye, kütüphane, 3 bilgisayar laboratuarları ve fitness salonu bulunan sekiz ayrı binada eğitim ve öğretimini sürdürmektedir. Ayrıca yeşil alanları, basketbol ve voleybol sahası, halı sahası, futbol sahası gibi imkanlarada sahiptir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ