ISPARTA KENT REHBERİ

Neden Isparta Kent Rehberi?

ISPARTA İLİNDE

RAKİPLERİNİZDEN ÖNCE İNTERNETTE YER ALIN

MÜŞTERİLERİNİZİ GİDEREK ARTTIRIN.

 Firmaların ürün ve hizmetlerini daha geniş kitleye ulaştırmak ve bunu minimum maliyetle gerçekleştirmek için “Isparta Kent Rehberi” sitesini 2008 yılı itibari ile yayın hayatına almış bulunmaktayız.

Isparta Kent Rehberini Farklı Kılan nedir?

Dijital firma rehberimiz “Isparta Kent Rehberi”  sayesinde, firmanızın internet aramalarında (google, seo optimizasyonu) ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşteriler tarafından bulunmasını ve otomatik olarak firmanıza yönlendirilmesini sağlıyoruz.

 

“Isparta Kent Rehberi”  tüm üye firmalarına yardımcı olarak reklam ve pazarlama maliyetlerinde tasarruf yapmalarını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

“Isparta Kent Rehberi”  firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtarak tanınmasına olanak sağlayan bir platformdur.

Bu platformda, Fotoğraflar, Videolar, Google Maps haritası ve Sosyal Medya iç içe kullanılmıştır.

“Isparta Kent Rehberi” dijital dünyanın ilk adımıdır.

Günümüzde bazı firmaların ayakta kalmasının yegane koşulu neredeyse internette var olmaları ile alakalıdır.

Firma rehberimize kayıt olarak sizde aramalarda görünür olacak ve tüketicilerin size olan güvenlerini sağlayacaksınız.

İnternet ortamında var olmayan firmaların kar ve satış oranlarının olduğu gibi kaldığı istatistiksel veriler ile belirlenmiştir.

Türkiye’de yapılan araştırmalar sonucu dijital dünyada var olan küçük ve büyük işletmelerin online pazarlamadan daha çok kar ettikleri açıklanmıştır.

Kampanyalarınız ve özel günlerde düzenlediğiniz etkinlikleriniz ile ilgili olarak “Isparta Kent Rehberi”  ekstra çözüm yolları ile sosyal medyada da var olmanızı sağlayarak size gereken müşteri potansiyelini sağlamayı hedeflemektedir.